Large

Dėmesio virsmai — Produktyvumas, neuroasocijos ir dėmesio valdymas: kišeninis įrankis aktyviems

Mįslė: Tomas ir Marius turi tiek pat žinių ir išteklių, abu yra protingi ir energingi, tačiau Marius įgyvendina savo svajonę per 2 metus, o Tomas lieka idėjos stadijoje. Kodėl taip nuolat nutinka?

Šis klausimas labai svarbus, nes daugeliui žmonių nepavyksta pasiekti jiems daug reiškiančių tikslų netgi po to, kai jie gauna reikiamus mokymus, perskaito naudingas knygas ir netgi imasi realių veiksmų.

2006 metais aš išėjau iš nuolatinio ir saugaus darbo, kad išmokčiau kurti savo verslą ir praplėsčiau žinias visam likusiam gyvenimui, todėl buvau priverstas imtis visų įmanomų priemonių, kad ne tik išlaikyčiau save, bet ir įgyvendinčiau svajones. 2007 metais įkūriau IT įmonę, nes technologijos per praėjusius programavimo metus buvo tapę gerai pažįstamu dalyku, todėl norėjosi turimą įdirbį kaip nors išnaudoti. Pavyko rasti klientų iš Vakarų Europos ir JAV, todėl greitai tapome tarptautine kūrybine studija, 100% pajamų gaunančia iš eksporto. Ieškodamas naujovių, 2010 metais padėjau bendraminčiams įkurti Hub Vilnius verslumo centrą, į kurį persikėliau dirbti ir sutikau nuostabius draugus. Visa tai buvo įdomus ir kartu nelengvas laikas, dovanojęs neįkainojamas žinias.

Bet 2011 metais aš patekau į sudėtingą situaciją. Gulėjau ligoninėje jau po antro spontaninio pneumotorakso (savaiminio plaučių plyšimo be jokios fizinės traumos), kurio priežasties man negalėjo paaiškinti net gydytojai, nes šiuolaikinė medicina dar neturi visų atsakymų. Šios ligos labai brutaliu būdu pertraukė mano rutiną ir ištraukė iš kasdienės įtampos gniaužtų, kurie trukdė blaiviai mąstyti. Aš gavau progą ne tik patirti keletą operacijų ir priklausomybę nuo kitų žmonių rūpesčio, bet ir labai švariai į viską pažvelgti iš šono...

Ir man nepatiko tai, ką pamačiau. Aš melavau sau. Vaikiausi sėkmės versle, kopijuodamas šimtus ir tūkstančius kitų vaikinų, kurie kopijavo dar kitus. Buvau pamiršęs, kas esu ir ką veikdamas aš iš tiesų nejaučiu laiko tėkmės. Buvau patekęs į nematomą uždarą ratą, ir tik mirtina liga galėjo man parodyti, kas yra dėmesio laukas ir priklausomybė nuo galingų dėmesio objektų, kurie pasiglemžia visus, pasitaikiusius jų kelyje...

Tada pradėjau analizuoti, kas vyksta žmogaus prote. Stebėjau kitus ir save. Peržvelgiau savo gyvenimą iki mažiausių detalių... Kaip mes funkcionuojame? Kaip mes įstringame ribotuose įsitikinimuose? Kokį kurą degina ekonomikos variklis? Nuo ko priklauso mūsų pažiūros, vertybės, veiksmai ir pasiekimai? Kodėl žmonės gyvena taip skirtingai, bet kartu taip nuspėjamai?

Tai buvo virsmo taškas.

Ir nuo tada viskas pasikeitė. Aš palikau senąjį pasaulį ir pradėjau kelionę į save, leisdamas sau pilnai pasinerti į projektus, kurie nuoširdžiai įkvepia ir stiprina, ir laisvai eksperimentuoti, ieškodamas savo autentiškos išraiškos pasaulyje, galinčios duoti daugiausiai džiaugsmo man ir naudos kitiems.

Ir nors dar tik žengiu pirmuosius žingsnius, man pavyko per kelerius metus parašyti virš 50 straipsnių, sukurti populiarų tinklaraštį ir pasiekti anksčiau nematytus straipsnių sklaidos skaičius (pvz., eksperimentinis lietuviškas straipsnis apie holistinę mediciną turi virš 9200 "Like" paspaudimų, o jo angliškas vertimas susilaukė net 56000 "Like" paspaudimų, jau nežiūrint į skaitytojų srautus). Buvau pakviestas groti savo kūrybos muziką nuostabiuose festivaliuose Yaga Gathering, Mėnuo Juodaragis, Masters Of Calm ir kt., rengiau savo koncertus bei seminarus, išleidau 3 muzikos albumus. Parašiau ir įgarsinau knygą, kurios vertimas pardavinėjamas pasauliniame knygyne Amazon. Kokie bebūtų skaičiai, esminis dalykas yra tas, kad dabar veikiu tai, kas man iš tiesų svarbu — kuriu nuosavą įkvepiantį verslą, keliauju grodamas savo kūrybos muziką ir gaunu pajamas veikdamas tai, kas iš tiesų domina.

"Dėmesio virsmai" — tai mano intensyvių tyrimų produktas. Dėmesys lemia žmogaus veiklumą, produktyvumą, savijautą ir gyvenimą. Nuo jo priklauso nepaprastai daug, tačiau mes nebuvome to mokomi... Kaip keista!

Ši audio/tekstinė knyga sukurta taip, kad būtų naudinga netgi žmonėms, kurie visa tai jau žino. Joje rasi ir galbūt dar negirdėtų dalykų, ir kai ką jau žinomo, bet dažnai pamiršto. "Dėmesio virsmai" nėra knyga apie sėkmę arba pinigus. Ji apie produktyvumą, dienų kokybę ir energiją. Aš pats šios knygos garso įrašą reguliariai perklausau, nors atmintinai žinau viską, kas viduje. Ir tai manyje daug keičia.

Nes žinoti neužtenka, kad sėkmingai veiktum. Visa esmė slepiasi dėmesio valdyme.

Turinys ir formatas

Viduje nagrinėjamos šios temos:

 • Dėmesio laukas
 • Savijautos valdymas
 • Neuroasociacijos
 • Produktyvumas
 • Energijos kaupimas
 • Kūrybiškumas
 • Vidinio dialogo sustabdymas
 • Ir kitos

"Dėmesio virsmai" yra dėmesio valdymo įrankis, todėl visai nesvarbu, ar čia paminėti dalykai jau žinomi, ar dar ne. Jis veikia teigiamai bet kuriuo atveju, ir tuo aš įsitikinu netgi pats būdamas autoriumi.

Produkto viduje rasi:

 • Audio knygą: "Dėmesio virsmai.mp3" (57 min., įgarsinau pats, groja mano sukurta muzika)
 • Priedą: "Dėmesio virsmai.pdf" (95 puslapiai kompaktišku formatu)

Antrasis leidimas papildytas naujais skyreliais ir nauja muzika, tačiau informaciją pavyko suspausti dar labiau, todėl daugiau naudos pavyks gauti per mažiau minučių.

100% pinigų grąžinimo garantija = 0% rizikos

Mano tikslas yra paskleisti žinias apie dėmesio valdymą kuo plačiau, tuo pat metu įvykdant sąžiningus energijos mainus. Kadangi labai tikiu šia knyga ir ją jau pamėgo daugybė skaitytojų, siūlau pinigų grąžinimo garantiją, kad nebūtų abejonių tiesiog išbandyti šį įrankį.

Todėl kviečiu tai padaryti su nuliu rizkos. Jeigu "Dėmesio virsmai" dėl kokių nors priežasčių nepatiktų, galėsi man parašyti el. paštu demesio@virsmai.com per 3 dienas nuo knygos įsigijimo ir pinigai bus grąžinti. Taigi, kviečiu drąsiai išbandyti lietuvišką produktą ir paremti savus!

Mokėti 7 EUR ir gauti knygą

Skaitytojų atsiliepimai

"Išklausiau Dėmesio Virsmus ir jie tikrai užbūrė. Tai geriausiai išpildyta audio knyga, kokią esu klausęs. Turinys buvo kažkiek pažįstamas, sužinojau ir daug naujo. Bet kaip šauniai tai sugebėjai įvilkta į tuos magiškus garsus. Į savo sukurtą muziką! Dėmesio Virsmai — tai daugiau nei knyga. Tai motyvacinis užtaisas tiems, kas gyvenime siekia daugiau. Ačiū, kad daliniesi patikrintais receptais."

— Rasius, www.blogamore.lt

"Su dideliu pasimėgavimu ir atidumu perskaičiau Martyno knygą, kurioje jis nelyginant aštriu skalpeliu išdarinėja žmonių motyvacijos ir produktyvumo trukdžius bei pasiūlo rinkinį praktiškų patarimų paprastesniam, prasmingesniam ir laimingesniam savęs realizavimui. Rekomenduoju visiems, norintiems kritiškai įvertinti savo kasdienę rutiną ir alternatyvias gyvenimo būdo idėjas."

— Adomas

"Martynui pavyko glaustai sudėlioti "sukramtytą" gyvenimo išmintį į lentynėles. Perskaitęs šią knygą, neišvengiamai norėsi gilintis toliau. Tai tikrųjų tavo virsmų pradžia."

— Vytautas Čivilis, LargeCode

"Neretai einame per gyvenimą siekdami savo tikslų, galvodami, kad juos pasiekę tapsime laimingi. Ta laimė visada yra rytoj, nes liko dar vienas dalykas, kurį reikia pasiekti, atlikti ar nugalėti. M. Jociaus knyga puikiai artikuliuoja, kad kiekvienas iš mūsų gali kurti laimę čia ir dabar nepriklausomai nuo aplinkos įtakos. Tai filosofija, kurios nemoko mokykloje, nedėsto universitete, tačiau pagal ją gyvena daugelis pasaulį keičiančių, išskirtinių žmonių. Daugelis iš mūsų praeina visą gyvenimą apie juos negirdėjęs ar net nesusimąstęs, kad kažkas yra ne visai taip, kaip galėtų būti.

Šią knygą rekomenduoju perskaityti kiekvienam ir ne po vieną kartą, nes jos mintys turi potencialo iš esmės pakeisti jūsų požiūrį į laimę ir savikontrolę jos besiekiant."

— Daumantas Dvilinskas, TransferGo

"Knyga super! Ypač puiku, jog yra audio versija — ji tikrai praverčia kasdienėje veikloje, ypač man, kai esu nuo ryto iki vakaro paskendęs darbuose. Informacija aiški ir tiksli. Šaunu, linkiu sėkmės!"

— Edvinas Pašiušis, Quescape

"Martyno knyga paprastai ir efektyviai atskleidžia susintetintus ir apmąstytus kasdienio gyvenimo principus, kurių pritaikymas sau ir laikymasis suteiks daugiau pasitenkinimo. Tačiau tas pasitenkinimas kils ne iš smulkių ir laikinų malonumų, bet iš žinojimo, kad tu keitiesi, kad tu valdai savo elgesį, savo laiką, savo protą ir veiklas. Šitas žinojimas ir iš jo išplaukiantis elgesys perkels tave į kitą gyvenimo ir darbo kokybę, pakeis tavo požiūrį į laiką, gyvenimo tikslus ir santykius su aplinkiniais. Gal perskaičius knygą tau kils daugiau klausimų, tačiau knygoje netgi duodamas atsakymas, kaip tu turi savo klausimą formuluoti, kad pajungtum savo sąmonę veikti produktyviai ir ieškoti naujų sprendimų.

Knyga pasitarnaus kiekvienam, kuris jaučiasi užsidaręs laiko trūkumo ir neefektyvumo rate, praradęs pasiekiamų rezultatų džiaugsmą ir nerandantis savo pašaukimo bei savo vietos šitame pasaulyje. Visi sprendimai yra šalia, jie yra mumyse, priklauso nuo mūsų kuriamos savęs projekcijos į aplinką."

— Mindaugas Danys, Hub Vilnius

"Ką tik baigiau skaityti tavo knygą. Ji mane LABAI motyvavo susikaupti ties vienu dalyku, jau dabar stengiuosi keisti šiandieną, nes iki šiol visos mano dienos tikrai buvo vienodos! Negalėjau rasti laiko naujai veiklai, naujiems, įdomiems atradimams... Ačiū tau, tavo knyga tikrai yra nuostabi ir aš ją rekomenduosiu savo draugams."

— Lukas

"Martyno knyga skirta žmonėms, kurie iš gyvenimo nori daugiau. Kurie išdrįsta kvestionuoti visuomenės primetamus standartus. Kurie pasirenka matyti svarbesnius dalykus ir nuveikti didesnius darbus. Tiems, kurie labai nori tobulėti. Paprastai, su taika ir meile."

— Indrė Kreivytė, Kūrybingumo projektų vadovė, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

"Jei tu trokšti gyventi savo svajonių gyvenimą, pakeisti senus įpročius į produktyvumą, o pasiteisinimus į rezultatus duodančius veiksmus, Martyno Jociaus knyga taps tavo geriausiu draugu.

Vienas nerealus sakinys šioje knygoje pakeitė mano požiūrį į mėnesių mėnesiais atidėliojamus darbus ir davė rezultatus jau tą pačią dieną. Su nekantrumu laukiu kitų Martyno Jociaus knygų."

— Diana Lietuvininkė, rinkodaros specialistė

"Labai gerai, kad pagaliau turime tokią knygą lietuvių kalba — joje paprastai ir glaustai pateikiamos labai vertingos žinios, kurios bus naudingos kiekvienam, siekiančiam asmeninio meistriškumo. Martynas jungia naujausias šiuolaikinio pasaulio psichologijos ir produktyvumo žinias su ilgametėmis tradicijomis, o svarbiausia — dalinasi tik tomis žiniomis, kurias pats išbandė praktikoje. Tai tikrai puikus gidas pradedančiam eiti asmeninio meistriškumo keliu."

— Linas Matulis, SuperGenties ir Gyvenimo Dizaino Laboratorijos įkūrėjas

"Nusipirkau tavo knygą ir iš karto ją perskaičiau, atlikdamas užduotis ir konspektuodamas įdomesnes mintis. Knyga patiko tuo, kad ji tikrai atitiko tą vertę, kurią nustatei ją pristatinėdamas (200-300 EUR). Skaitydamas knygą jaučiausi, kad skaitau savo konspektus, kurių nebuvau pasidaręs per lankytus seminarus. Dėkui tau, knyga tikrai puiki, leidžianti nuosekliai susidėlioti mintis ir toliau tobulėti."

— Aurimas

"Būti tokiu, kokiu giliai širdy nori būti, o ne kokiu liepia į visuomenės sukurtus rėmus įspraustas protas. Eiti tuo keliu, kuris traukia. Ne tuo, kuriuo einam, nes juo eina dauguma... nes ir vėl bijom iš jos išsiskirti. Valdyti save, gyventi disciplinuotai ir kokybiškai, panaudojant beribes savo galimybes. Gyventi augant, kuriant ir įgyvendinant savo svajones.

Ši knyga apie tai, kaip naudodamiesi neabejotinai vertingais ir aiškiai pateiktais patarimais galime tai pasiekti. Džiaugiuosi, kad Martynas plačiai šiomis temomis kalba. Manau, to mums šiandien labai reikia."

— Sigita

"Prieš gerą mėnesį įsigijau Jūsų knygą, kodėl ją delsiau skaityti - nesuprantu!!! Perskaičiau labai greitai, prireikė vos keletos valandų... Mano komentaras apie šią knygą būtų toks: tai labai aiškus, tikslus bei naudingas kūrinys, kuris padeda gyvenimą ir patį save pagaliau pažinti, nes tik tai padarius gali siekti savo tikslų...

Skaitysiu šią knygą dar ne vieną kartą, kad tik ko nepraleisčiau ir nepamirščiau. :)

Dėkoju! Laukiu kitų Jūsų kūrinių. :)"

— Eligija

"Ačiū Martynui. Knyga stipri, motyvuojanti, išminties, rimtų įžvalgų ir praktikų koncentratas. Kaip ir minėjo autorius, naudinga net žinantiems joje aprašytas tiesas ir dėsnius. Tarp žinojimo, suvokimo, ketinimo ir veiksmo gali būti dideli tarpai. :-) Norėčiau sulaukti laikų, kai to bus mokoma visuotinai."

— Eugenijus

Mokėti 7 EUR ir gauti knygą

Klausimai ir atsakymai

Kokiems žmonėms ši knyga tinka?

"Dėmesio virsmai" tinka visiems aktyviems žmonėms, kurie siekia savo tikslų ir domisi žmogaus psichologija bei efektyvumu. Ji puikiai tinka ir jaunam verslininkui, ir geram specialistui, ir studentui. Nes mūsų tikslas yra išmokti valdyti savo dėmesį, o per jį ir visą savo veiklą. Tai nuo amžiaus ir specialybės nepriklausantis iššūkis.

Ar yra šios knygos popierinė versija?

Nėra, tačau visa produkto vertė sudėta į audio failą, kurį galima klausyti savo telefone arba mp3 grotuve, todėl nėra realaus poreikio turėti popierinį variantą.

Ar tu esi dar vienas sėkmės mokytojas?

Tikrai ne, aš esu paprastas žmogus, kurį domina verslumas, kokybiškas gyvenimas ir kūryba. Vis dėlto man atrodo, jog asmeninių trenerių ir koučerių pasaulyje turėtų būti bent 1% visos populiacijos, nes užsiimdami daugybe reikalų mes labai lengvai pamirštame, kas svarbu, ir mėnesių mėnesius ar netgi metų metus praleidžiame įtraukti į mentalinius sūkurius, kurie mus atskiria nuo gyvo gyvenimo. Visada buvo ir bus reikalingi žmonės, kurie gali mus papurtyti ir parodyti naujas matymo perspektyvas. Dėl mūsų pačių gerovės.

Kokia muzika groja knygos fone?

"Dėmesio virsmų" viduje skamba mano paties sukurta instrumentinė-elektroninė muzika:

 1. Virsmai — Metamorphosis
 2. Virsmai — Entering The Fifth Dimension
 3. Virsmai — Bright Light Deep Forest
 4. Virsmai — Eternal Connection
 5. Virsmai — Lucid Beta Dreaming
 6. Virsmai — Revelation D4
 7. Virsmai — Today Will Be Yesterday Tomorrow

Kaip galėčiau prisidėti prie iniciatyvos?

Būčiau labai dėkingas už trumpą atsiliepimą apie šį produktą el. paštu demesio@virsmai.com.

MJ 2013

Ačiū!

Esu labai dėkingas visiems nuostabiems žmonėms, kurie skaito mano straipsnius ir klauso muziką. Aš žinau, kad jūs nuostabūs, nes vis daugiau jūsų sutinku ir pažįstu realiame gyvenime. Ačiū jums labai už palaikymą!

Martynas,
Projekto Virsmai autorius