Virsmai
Kūrėjų bendruomenė ir žurnalas

Pasitikėti gyvenimu, būti dėkingu ir mėgautis absoliučiai kiekviena akimirka: verslininkė Diana Šubelko apie savęs pažinimą ir drąsų žengimą į priekį

Antrasis dialogų svečias yra mano bendramintė ir gera draugė Diana Šubelko, sukūrusi sėkmingą lietuvišką įmonę noriunoriunoriu.lt ir savo jėgomis subūrusi pačią šviesiausią komandą, kokią man iki šiol teko matyti. Diana nepaprastai drąsiai ir greitai žengia ne tik verslo, bet ir savęs pažinimo keliu, todėl man didelis džiaugsmas užduoti klausimus ir pasidalinti šio žmogaus atsakymais.

Skaityti toliau »

Režisierius ir keliautojas Olegas Kovrikovas apie ryšį su širdimi ir leidimą sau tiesiog gyventi

Įdomius nuotykius žadanti idėja paklausti šviesių ir kūrybingų žmonių man rūpimų klausimų ir pasidalinti jų atsakymais su Virsmų skaitytojais šovė netikėtai, tačiau užtikrintai.

Šiuo pirmuoju dialogu pradedu naują Virsmų žurnalo skiltį Dialogai, kurioje nepaprasti, tačiau drauge tokie pat kaip ir mes žmonės dalinsis savo kelyje atrastais atsakymais ir pastebėjimais. O būtent pokalbių metu į paviršių iškyla subtilūs, daug metų gludinti atsakymai.

Pirmojo dialogo svečias yra mano bičiulis Olegas Kovrikovas, Lietuvoje žinomas dėl Baltijos Koučingo Centro, teatro pjesių, savo ypatingo molinio namelio ir ne tik.

Skaityti toliau »