Tai ir bus pradžia naujam mūsų gyvenimo etapui (naudingi klausimai + daina dovanų)

Photo by maios
Large

Šiandien yra ta diena, kai tu ir aš galime pradėti naują savo gyvenimo periodą. Naują kokybiškai. Visai nesvarbu, kuri šiandien metų diena. Visai nesvarbu, ar prieš keletą dienų mes patyrėme saulėgrįžą, ar rytoj mes patirsime naujus kalendorinius metus. Šiandien yra diena, kai mes galime pažvelgti atgal ir pajausti, ar praėjęs dvylikos mėnesių laikotarpis buvo toks, apie kurį mes galėtume pasimėgaudami pasakoti savo vaikams ir anūkams.

Ar jis toks buvo? Jeigu taip, džiaugiuosi nuoširdžiai kartu su tavimi! Jeigu ne, turiu gerą žinią: šiandien tu gali pradėti naują savo gyvenimo periodą. Visai kitokį. Kur kas geresnį. Tobulėjimui ribų tiesiog nėra! Ar jauti tai?

Ir vis dėlto, kas per šį laiką tavo gyvenime įvyko išties gražaus? Kas įvyko ypatingo? Esu įsitikinęs, kad tikrai įvyko, tik reikia pamėginti tai prisiminti. Kokias pamokas mes gavome? Ar pasimokėme iš jų? Kas bus toliau?

Klausti savęs visko yra labai geras įprotis. Kodėl? Nes klausdamas savęs tu tampi vis sąmoningesniu žmogumi. Tai padeda priimti vis geresnius sprendimus ir greičiau pašalinti purvą iš gyvenimo, jeigu jo atsirado einant melo sau keliu.

Todėl klausiu savęs:

  1. Kodėl šiandien esu čia, o ne kitur?
  2. Kodėl esu užsiėmęs būtent šia veikla, o ne ta kita?
  3. Kaip aš įgijau tokias pažiūras? Kur mane jos nuves per dešimt metų?
  4. Kodėl ryte kėliausi 5:30, o ne 3:30?
  5. Kodėl pusryčiams valgiau grikius su avokadais ir pomidorais, o ne sumuštinį su "sūrio produktu", išimtu iš plastikinio maišelio?
  6. Kaip atsirado mano vertybės? Kokie žmonės ir kokia aplinka jas įdiegė? Kur jos mane kreipia?
  7. Kodėl šią valandą mano galvoje sukasi būtent tokios mintys?
  8. Kiek laiko per dieną aš iššvaistau, o kiek tobulai išnaudoju?
  9. Ką galiu padaryti šią minutę, kad sumažinčiau blogus įpročius?
  10. Ką galiu padaryti šią valandą savo svajonės vardan?

Klausimų yra labai daug, ir juos užduoti sau tikrai verta. Ko savęs paklausti gali tu?

Anksčiau ar vėliau atsakymai ateina. Svarbu tik paklausti. Žengti pirmąjį žingsnį.

Nes šiandien yra pradžios laikas. Būtent šiandien. Visai nesvarbu, kurie dabar metai ir kuri diena. Šiandien yra tas laikas, kai mes galime tapti savimi: žmonėmis, kurie eina savo keliu ir švyti ramūs, nes viskas natūraliai klojasi taip, kaip geriausia.

Šios nesibaigiančios pradžios šventės proga Virsmai tau dovanoja dainą, kuri galbūt tave nukels už tavo kasdienių potyrių ribų ir įves į naujas mintis. Nes mūsų egzistencija neapsiriboja nei šiuo kambariu, nei šiuo miestu, nei šia valstybe. Galbūt net neapsiriboja šia planeta. Ar žinai, kad jau po 12 mėnesių tu galėtum vaikščioti Andų priekalnių pievose, kvėpuoti skaisčiai švarų orą ir jausti visišką sąjungą su Pasauliu, jeigu tvirtai ketintum tai padaryti per šį laiką? Arba lygiai taip pat po 12 mėnesių tu galėtum būti čia pat, kur esi dabar, tik įgyvendinęs savo Asmeninę Svajonę, ir pilnas dėkingumo absoliučiai visiems ir viskam, kartodamas dvidešimt kartų "ačiū ačiū ačiū…"?

Mes esame stebuklingos būtybės: tu ir aš. To kartais nesimato tik per įtampos uždangą. Bet įtampai nuslūgus, pradėjus eiti savo tikruoju keliu, stebuklai atsiveria visais savo pavidalais. Ir tai liudija vis daugiau žmonių.

Tiesiog gera visa tai patirti.

O tai mano daina apie keliones ir keistumus. :) Gero klausymosi.

Straipsnių prenumerata

Nemokama prenumerata leidžia automatiškai gauti naujus straipsnius ir kvietimus į koncertus el. paštu. Nauji prenumeratoriai taip pat iškart gauna dovanų pirmąjį muzikos albumą "11:11". Prisijunk prie tūkstančių žmonių, kurie skaito Virsmų žurnalą.

Pasidalink savo mintimis komentaruose

Būtina laikytis etikos taisyklių, nedėti reklaminių nuorodų ir gerbti visus skaitytojus. Ačiū.

Daugiau straipsnių