Asmeninių projektų akseleratorius: skaidrės iš Yaga Gathering festivalyje vykusios paskaitos

Photo by Evernote Team
Large

Šviesių ir paslaptingų dzūkijos miškų globoje šimtai ir tūkstančiai žmonių kvėpavo gryną, pušimis ir smilkalais kvepiantį orą, džiaugėsi ypatingai skaniu maistu, gera muzika bei spalvingų spalvingai apsirengusių žmonių draugija.

Į 2015 metų festivalį Yaga Gathering mane pakvietė Gyvenimo Dizaino Laboratorija, kuri organizavo paskaitų ir užsimimų ciklą kūrybiškumo ir verslumo tema. O tai yra ne tik man, bet ir daugeliui žmonių įdomi ir aktuali tema.

Atvykau su paskaita "How to Accelerate Personal Projects: Tips, Tricks, and Liberating Constraints" ("Kaip pagreitinti asmeninius projektus: patarimai, gudrybės ir išlaisvinantys apribojimai"), nes 3 paskutiniai mano gyvenimo metai prabėgo intensyviai dirbant su idėjomis ir gebėjimu jas įgyvendinti. Festivalyje buvo daug svečių iš užsienio, todėl ir mano paskaita vyko anglų kalba.

Noriu pasidalinti skaidrėmis, nes jose trumpai perteikta visa paskaitos esmė.

Straipsnių prenumerata

Nemokama prenumerata leidžia automatiškai gauti naujus straipsnius ir kvietimus į koncertus el. paštu. Nauji prenumeratoriai taip pat iškart gauna dovanų pirmąjį muzikos albumą "11:11". Prisijunk prie tūkstančių žmonių, kurie skaito Virsmų žurnalą.

Pasidalink savo mintimis komentaruose

Būtina laikytis etikos taisyklių, nedėti reklaminių nuorodų ir gerbti visus skaitytojus. Ačiū.

Daugiau straipsnių