Sėkmingų Tinklaraščių Dirbtuvės: Išmok sukurti vertingą tinklaraštį, leidžiantį paskleisti idėjas ir parduoti produktus internete

Sėkmingų Tinklaraščių Dirbtuvės
Išmok sukurti vertingą tinklaraštį, leidžiantį paskleisti idėjas ir parduoti produktus internete.
Martyno Jociaus seminaras

❀ ❀ ❀

Ar norėtum turėti gerai žinomą tinklaraštį (blog'ą), kuris tau padėtų skleisti idėjas ir susipažinti su įdomiais žmonėmis, o taip pat platintų ir pardavinėtų tavo produktą arba paslaugą?

Kai mano Virsmų tinklaraštis buvo pradėtas kurti prieš daugiau negu metus, aš išgyvenau keistą savo gyvenimo laikotarpį... Turėjau programinės įrangos verslą, kuris išyveno sudėtingą etapą dėl svarbaus kliento iš Amerikos bankroto, o mano širdis nenutildomai kvietė užsiimti rašymu ir muzika — ne tokiu "rimtu" dalyku kaip interneto technologijos, tačiau mylimu. Bet iki to laiko aš jau buvau patyręs nesėkmę su savo keturiais ankstesniais tinklaraščiais... Neturėjau nieko, net žinių, tačiau turėjau svajonę.

Ir tada aš pradėjau tyrinėti sėkmingų rašytojų interneto svetaines, ieškodamas pasikartojančių taisyklių, skaičiau knygas ir straipsnius apie rašymą. Negana to, nusprendžiau sukurti nuosavą tinklaraščių kūrimo įrankį Musefolio, kuris man padėtų turėti patį geriausią įmanomą tinklaraštį dabar ir ateityje, o vėliau dalintis juo su kitais žmonėmis. Dirbau prie šios sistemos ištisus mėnesius.

Šiandien Virsmai yra visoje Lietuvoje ir už jos ribų žinomas projektas, kurį išpopuliarino ne kas kitas, o specialiu būdu parašyti tinklaraščio straipsniai. Šiandien aš galiu pragyventi iš savo knygos pardavimų, kurie įvyksta tinklaraščio dėka. Šiandien aš galiu parodyti straipsnius, kurie surinko virš 300-500 Facebook "Like" paspaudimų, o vienas jų net 2700 Facebook "Like" paspaudimų (!). Paprastai straipsniai internete gauna jų vos 50, o dažniausiai nesurenka net 10.

Tačiau mano straipsniai tapo greitai plintantys ne todėl, kad turiu kokį nors ypatingą talentą arba esu sėkmingas, o todėl, kad pritaikiau rinkinį esminių, bet visai paprastų taisyklių, kurias man pavyko surasti ir susisteminti.

Mano seminarai skirti pasidalinti visomis sukauptomis žiniomis apie sėkmingą rašymą. Užsiregistruok šiandien ir aš tau padėsiu susikurti asmeninį arba verslo tinklaraštį, kuris atliks savo darbą daugiau negu gerai. Jis taps tavo asmeniniu asistentu, plušančiu už tave dieną ir naktį.


Kokią naudą tau gali duoti tinklaraštis?

  1. Tavo tinklaraštis gali pardavinėti tavo produktą arba paslaugą ir uždirbti 1000-4000 Lt (arba daugiau) kiekvieną mėnesį (tai patvirtina mano knygos pardavimai).
  2. Tavo tinklaraštis yra tiltas tarp tavęs ir tavo geriausių, nuostabiausių, dar nesutiktų draugų ir verslo partnerių.
  3. Tavo tinklaraštis yra priemonė daryti įtaką pasauliui, jeigu tu manai, kad šiame pasaulyje reikėtų ką nors pagerinti.
  4. Tavo tinklaraštis yra tavo vizitinė kortelė ir tobulas CV priedas, padedantis gauti puikiai apmokamą darbą ir be jokių pastangų nurungti 100 besivaržančių kandidatų, nes kokybiški tekstai ir skleidžiamos idėjos yra tai, kas darbdaviams parodo tavo drąsą, veiklumą ir minties galią. Patikrinta praktikoje! :)

Ar jau turi savo tinklaraštį? Ateik į mano seminarą ir aš papasakosiu, kaip jį sukurti ir kaip auginti.


Vietų skaičius labai ribotas, nes sudaromos tik kelios mažytės dalyvių grupelės, su kuriomis aš dirbsiu asmeniškai visais klausimais, todėl kviečiu užsiregistruoti jau dabar.

Seminaro kaina — tik 37 Lt.

Taikoma pinigų grąžinimo garantija. Jeigu seminaras tau pasirodys nevertingas, tau jis nieko nekainuos. Taigi, jokios rizikos nėra.

Registracija jau prasidėjo

* indicates required
Data (pasirink vieną patogiausią dieną) *

Užpildžius šią registracijos formą svarbu patikrinti savo el. pašto dėžutę ir apmokėti žemiau nurodytais būdais.

Renginio vieta: Hub Vilnius verslumo centras, Šermukšnių g. 6A, Vilnius

Data: pasirink vieną iš šių dienų: kovo 4 d., 6 d., 12 d., 14 d. Svarbu: tai ne tęstiniai mokymai, o vienas seminaras, leidžiant pasirinkti patogesnę dieną.

Laikas: 18:30 val. (trukmė - 2 val.)

Už dalyvavimą apmokėti galima kortele (per PayPal) arba pavedimu į banko sąskaitą.

Apmokėjimas kortele per PayPal

Apmokėjimas pavedimu į banko sąskaitą

Pinigus galima pervesti į mano įmonės sąskaitą:

  • Gavėjo pavadinimas: UAB Idiles Systems
  • Gavėjo kodas: 300662003
  • Gavėjo sąskaita: LT517300010099652767
  • Gavėjo bankas: Swedbank AB
  • Mokėjimo paskirtis: B1

Seminaro kaina — 37 Lt.

Gavus apmokėjimą tau bus atsiųstas patvirtinimo laiškas.

Jeigu kils klausimų, parašyk man el. paštu martynas@virsmai.com. Dalyvių skaičius labai ribotas, todėl paskubėk įsigyti mokymus pirma/pirmas! :) Iki susitikimo.

— Martynas