Virsmai
Tyrinėk. Pažink. Apsaugok.

Prisijunk prie Virsmų bendruomenės ir atrask žmones, su kuriais norisi dirbti, kurti ir keliauti drauge

SVARBI INFORMACIJA: Registracija į bendruomenės forumą sustabdyta 2018 m. rugsėjo mėn. dėl techninių kliūčių. Ateityje planuojamas duomenų perkėlimas į naują platformą.


Kviečiame prisijungti prie iniciatyvos paskatinti ir pagreitinti gerus pokyčius mūsų šalyje, sujungiant į vieną ryšių tinklą aktyvius žmones iš visų Lietuvos miestų ir miestelių.

Šiandien Virsmų bendruomenė jau vienija kelis šimtus įdomių žmonių: inžinierių, inovatorių, architektų, menininkų, edukologų, žurnalistų, verslininkų ir kitokių specialistų bei generalistų.

Virtuali bendruomenė yra realizuota kaip privatus Tipi forumas, kuriame vyksta susipažinimai, diskusijos, pasidalijimai svarbia informacija ir įkvepiančiais pavyzdžiais. Ateityje planuojami reguliarūs gyvi susitikimai su paskaitomis, koncertais ir susipažinimais. Bendruomenė dar jauna, tačiau kaip eksperimentinė idėja ji jau pasiteisino, todėl dabar iš lėto auga iki 1000-1500 pagal kriterijus atrinktų narių, siekiant skatinti bendradarbiavimą ir gerų idėjų įgyvendinimą mūsų šalyje.

Jeigu tu esi aktyvus žmogus, suprantantis kitų palaikymo svarbą ir kritikos bei negatyvumo toksiškumą, jeigu pats nuolat užsiimi bent vienu projektu ir ne tik drąsiai svajoji apie geresnę ateitį, bet ir ją kuri, tuomet visa bendruomenė laukia tavęs ir kviečia prisijungti.

Dėl esamų narių saugumo ir geros atmosferos atranką pereina ne visi (dažniausiai atkrenta žmonės, patingėję apie save parašyti keletą sakinių arba dar neužsiimantys jokia veikla), nes Virsmų bendruomenė yra nuo pradžių sukurta būti saugia vieta dalintis asmeninėmis istorijomis, susipažinti vieniems su kitais, susitikti ir padėti siekti tikslų. Tuo ji yra unikali ir greičiausiai vienintelė visoje Lietuvoje.

Jeigu ieškai bendraminčių ir nori padėti ar ieškai pagalbos savo idėjoms, drąsiai užpildyk šią formą ir pabandyk!

Taip pat nusiųsk nuorodą į šį puslapį draugams, kuriems tai gali būti įdomu ir naudinga.

Ačiū.