Virsmai
Kelionės į gamtos dimensijas

Dėmesio virsmai — Produktyvumas, neuroasociacijos ir dėmesio valdymas

Audio knyga "Dėmesio virsmai" yra koncentruotų žinių ir idėjų rinkinys, padedantis pažadinti vidinį kūrėją, efektyviau valdyti energiją ir tapti produktyvesniu žmogumi. Nuo knygos išleidimo 2013 metais ją jau spėjo įvertinti tūkstančiai Lietuvos žmonių.

Ši knyga — tai mano intensyvių tyrimų produktas. Ji iš pagrindų sukurta taip, kad reguliariai primintų, kas yra svarbu ir kaip veikia žmogaus protas, todėl ji bus naudinga netgi žmonėms, kurie daugelį dalykų jau žino.

Būtent dėl šios priežasties "Dėmesio virsmai" yra 1 valandos trukmės garso įrašas, tinkamas klausyti einant ar važiuojant į darbą ir naudingai praleisti kelionės laiką, o ne spausdinta knyga, kurią įdomu pavartyti tik retkarčiais.

Joje rasi ir galbūt visai netikėtai naujų idėjų, ir kai ką jau gerai žinomo, bet visai pamiršto. "Dėmesio virsmai" nėra knyga apie sėkmę, pinigus ar lengvą gyvenimą. Priešingai, ji apie produktyvumą, dienų kokybę ir energiją. Aš pats šios knygos garso įrašą reguliariai perklausau, nors atmintinai žinau viską, kas viduje. Ir tai manyje daug keičia.

Nes žinoti neužtenka, kad sėkmingai veiktum. Visa esmė slepiasi dėmesio valdyme.

Turinys ir formatas

Viduje nagrinėjamos šios temos:

 • Dėmesio laukas
 • Savijautos valdymas
 • Neuroasociacijos
 • Produktyvumas
 • Energijos kaupimas
 • Kūrybiškumas
 • Vidinio dialogo sustabdymas
 • Ir kitos

Antrasis leidimas papildytas naujais skyreliais ir nauja muzika, tačiau informaciją pavyko suspausti dar labiau, todėl daugiau naudos pavyks gauti per mažiau minučių.

Įsigyti Audiotekoje

Skaitytojų atsiliepimai

"Išklausiau Dėmesio Virsmus ir jie tikrai užbūrė. Tai geriausiai išpildyta audio knyga, kokią esu klausęs. Turinys buvo kažkiek pažįstamas, sužinojau ir daug naujo. Bet kaip šauniai tai sugebėjai įvilkta į tuos magiškus garsus. Į savo sukurtą muziką! Dėmesio Virsmai — tai daugiau nei knyga. Tai motyvacinis užtaisas tiems, kas gyvenime siekia daugiau. Ačiū, kad daliniesi patikrintais receptais."

— Rasius J., blogamore.lt

"Su dideliu pasimėgavimu ir atidumu perskaičiau Martyno knygą, kurioje jis nelyginant aštriu skalpeliu išdarinėja žmonių motyvacijos ir produktyvumo trukdžius bei pasiūlo rinkinį praktiškų patarimų paprastesniam, prasmingesniam ir laimingesniam savęs realizavimui. Rekomenduoju visiems, norintiems kritiškai įvertinti savo kasdienę rutiną ir alternatyvias gyvenimo būdo idėjas."

— Adomas P.

"Martynui pavyko glaustai sudėlioti "sukramtytą" gyvenimo išmintį į lentynėles. Perskaitęs šią knygą, neišvengiamai norėsi gilintis toliau. Tai tikrųjų tavo virsmų pradžia."

— Vytautas Č., Producters

"Neretai einame per gyvenimą siekdami savo tikslų, galvodami, kad juos pasiekę tapsime laimingi. Ta laimė visada yra rytoj, nes liko dar vienas dalykas, kurį reikia pasiekti, atlikti ar nugalėti. M. Jociaus knyga puikiai artikuliuoja, kad kiekvienas iš mūsų gali kurti laimę čia ir dabar nepriklausomai nuo aplinkos įtakos. Tai filosofija, kurios nemoko mokykloje, nedėsto universitete, tačiau pagal ją gyvena daugelis pasaulį keičiančių, išskirtinių žmonių. Daugelis iš mūsų praeina visą gyvenimą apie juos negirdėjęs ar net nesusimąstęs, kad kažkas yra ne visai taip, kaip galėtų būti.

Šią knygą rekomenduoju perskaityti kiekvienam ir ne po vieną kartą, nes jos mintys turi potencialo iš esmės pakeisti jūsų požiūrį į laimę ir savikontrolę jos besiekiant."

— Daumantas D., TransferGo

"Knyga super! Ypač puiku, jog yra audio versija — ji tikrai praverčia kasdienėje veikloje, ypač man, kai esu nuo ryto iki vakaro paskendęs darbuose. Informacija aiški ir tiksli. Šaunu, linkiu sėkmės!"

— Edvinas P., Quescape

"Martyno knyga paprastai ir efektyviai atskleidžia susintetintus ir apmąstytus kasdienio gyvenimo principus, kurių pritaikymas sau ir laikymasis suteiks daugiau pasitenkinimo. Tačiau tas pasitenkinimas kils ne iš smulkių ir laikinų malonumų, bet iš žinojimo, kad tu keitiesi, kad tu valdai savo elgesį, savo laiką, savo protą ir veiklas. Šitas žinojimas ir iš jo išplaukiantis elgesys perkels tave į kitą gyvenimo ir darbo kokybę, pakeis tavo požiūrį į laiką, gyvenimo tikslus ir santykius su aplinkiniais. Gal perskaičius knygą tau kils daugiau klausimų, tačiau knygoje netgi duodamas atsakymas, kaip tu turi savo klausimą formuluoti, kad pajungtum savo sąmonę veikti produktyviai ir ieškoti naujų sprendimų.

Knyga pasitarnaus kiekvienam, kuris jaučiasi užsidaręs laiko trūkumo ir neefektyvumo rate, praradęs pasiekiamų rezultatų džiaugsmą ir nerandantis savo pašaukimo bei savo vietos šitame pasaulyje. Visi sprendimai yra šalia, jie yra mumyse, priklauso nuo mūsų kuriamos savęs projekcijos į aplinką."

— Mindaugas D., Hub Vilnius

"Ką tik baigiau skaityti tavo knygą. Ji mane LABAI motyvavo susikaupti ties vienu dalyku, jau dabar stengiuosi keisti šiandieną, nes iki šiol visos mano dienos tikrai buvo vienodos! Negalėjau rasti laiko naujai veiklai, naujiems, įdomiems atradimams... Ačiū tau, tavo knyga tikrai yra nuostabi ir aš ją rekomenduosiu savo draugams."

— Lukas

"Martyno knyga skirta žmonėms, kurie iš gyvenimo nori daugiau. Kurie išdrįsta kvestionuoti visuomenės primetamus standartus. Kurie pasirenka matyti svarbesnius dalykus ir nuveikti didesnius darbus. Tiems, kurie labai nori tobulėti. Paprastai, su taika ir meile."

— Indrė K., ISM Kūrybingumo projektų vadovė

"Jei tu trokšti gyventi savo svajonių gyvenimą, pakeisti senus įpročius į produktyvumą, o pasiteisinimus į rezultatus duodančius veiksmus, Martyno Jociaus knyga taps tavo geriausiu draugu.

Vienas nerealus sakinys šioje knygoje pakeitė mano požiūrį į mėnesių mėnesiais atidėliojamus darbus ir davė rezultatus jau tą pačią dieną. Su nekantrumu laukiu kitų Martyno Jociaus knygų."

— Diana L., rinkodaros specialistė

"Labai gerai, kad pagaliau turime tokią knygą lietuvių kalba — joje paprastai ir glaustai pateikiamos labai vertingos žinios, kurios bus naudingos kiekvienam, siekiančiam asmeninio meistriškumo. Martynas jungia naujausias šiuolaikinio pasaulio psichologijos ir produktyvumo žinias su ilgametėmis tradicijomis, o svarbiausia — dalinasi tik tomis žiniomis, kurias pats išbandė praktikoje. Tai tikrai puikus gidas pradedančiam eiti asmeninio meistriškumo keliu."

— Linas M., Gyvenimo Dizaino Laboratorija

"Nusipirkau tavo knygą ir iš karto ją perskaičiau, atlikdamas užduotis ir konspektuodamas įdomesnes mintis. Knyga patiko tuo, kad ji tikrai atitiko tą vertę, kurią nustatei ją pristatinėdamas (200-300 EUR). Skaitydamas knygą jaučiausi, kad skaitau savo konspektus, kurių nebuvau pasidaręs per lankytus seminarus. Dėkui tau, knyga tikrai puiki, leidžianti nuosekliai susidėlioti mintis ir toliau tobulėti."

— Aurimas M.

"Būti tokiu, kokiu giliai širdy nori būti, o ne kokiu liepia į visuomenės sukurtus rėmus įspraustas protas. Eiti tuo keliu, kuris traukia. Ne tuo, kuriuo einam, nes juo eina dauguma... nes ir vėl bijom iš jos išsiskirti. Valdyti save, gyventi disciplinuotai ir kokybiškai, panaudojant beribes savo galimybes. Gyventi augant, kuriant ir įgyvendinant savo svajones.

Ši knyga apie tai, kaip naudodamiesi neabejotinai vertingais ir aiškiai pateiktais patarimais galime tai pasiekti. Džiaugiuosi, kad Martynas plačiai šiomis temomis kalba. Manau, to mums šiandien labai reikia."

— Sigita K.

"Prieš gerą mėnesį įsigijau Jūsų knygą, kodėl ją delsiau skaityti - nesuprantu!!! Perskaičiau labai greitai, prireikė vos keletos valandų... Mano komentaras apie šią knygą būtų toks: tai labai aiškus, tikslus bei naudingas kūrinys, kuris padeda gyvenimą ir patį save pagaliau pažinti, nes tik tai padarius gali siekti savo tikslų...

Skaitysiu šią knygą dar ne vieną kartą, kad tik ko nepraleisčiau ir nepamirščiau. :)

Dėkoju! Laukiu kitų Jūsų kūrinių. :)"

— Eligija

"Ačiū Martynui. Knyga stipri, motyvuojanti, išminties, rimtų įžvalgų ir praktikų koncentratas. Kaip ir minėjo autorius, naudinga net žinantiems joje aprašytas tiesas ir dėsnius. Tarp žinojimo, suvokimo, ketinimo ir veiksmo gali būti dideli tarpai. :-) Norėčiau sulaukti laikų, kai to bus mokoma visuotinai."

— Eugenijus

Įsigyti Audiotekoje

Klausimai ir atsakymai

Kokiems žmonėms ši knyga tinka?

"Dėmesio virsmai" tinka visiems aktyviems žmonėms, kurie siekia savo tikslų ir domisi žmogaus psichologija bei efektyvumu. Ji puikiai tinka ir jaunam verslininkui, ir geram specialistui, ir studentui. Nes mūsų tikslas yra išmokti valdyti savo dėmesį, o per jį ir visą savo veiklą. Tai nuo amžiaus ir specialybės nepriklausantis iššūkis.

Kokia muzika groja knygos fone?

Audio knygoje skamba mano paties 2012-2013 m. sukurta instrumentinė-elektroninė muzika:

 1. Virsmai — Metamorphosis
 2. Virsmai — Entering The Fifth Dimension
 3. Virsmai — Bright Light Deep Forest
 4. Virsmai — Eternal Connection
 5. Virsmai — Lucid Beta Dreaming
 6. Virsmai — Revelation D4
 7. Virsmai — Today Will Be Yesterday Tomorrow

Kaip galėčiau prisidėti prie iniciatyvos?

Būčiau labai dėkingas už trumpą atsiliepimą apie šį produktą el. paštu.

Ačiū!

Esu labai dėkingas visiems žmonėms, kurie skaito mano straipsnius ir klauso muziką. Nepaprastai įdomu daugelį jūsų vėliau pažinti realiame gyvenime. Ačiū jums labai už palaikymą!

Martynas Jocius
Knygos autorius