Virsmai
Kelionės į gamtos dimensijas

Parasparnio pilotas Dainius Liegus apie ekstremalaus sporto įtaką gyvenimui ir misiją užbaigti "Lituanica" skrydį

Dainius Liegus yra profesionalus parasparnio pilotas, turintis nepaprastą idėją: parasparniu užbaigti legendinį S. Dariaus ir S. Girėno skrydį, pakylant iš lėktuvo "Lituanica" katastrofos vietos, skrendant net 650 km ir nusileidžiant Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome, kuriame prieš 85 metus ir turėjo būti pabaigtas skrydis. Dainius sutiko atsakyti į keletą klausimų apie "Lituanica85" projektą ir tikslų siekimą.

Ką tau reiškia parasparnis ir kaip jis pakeitė tavo gyvenimą?

Dainius: Parasparnis mano gyvenime reiškia tikrai daug. Parasparniai į mano gyvenimą atėjo kaip kažkoks didelis lūžis pasaulėžiūroje ir santykyje su žmonėmis. Tai prasidėjo 2005 metais ir tęsiasi iki šiol. Atsiradus parasparniams mano gyvenime pasikeitė laisvalaikis, atsirado naujas ir didelis ratas draugų bei pažįstamų, atsivėrė galimybės kitaip pažvelgti ne tik į artimą aplinką, bet ir patirti daug naujų potyrių kelionėse.

Skaityti toliau »

Kuo daugiau dirbau prie CozyBlue, tuo labiau supratau, kaip aš viso šito noriu: pokalbis su lino drabužių kūrėja Daiva Ambroze

Viena didžiausių gyvenimo dovanų yra galimybė dirbti su sau artima idėja. Nuolat patvirtinu šią tiesą ne tik asmenine patirtimi, bet ir pažįstamų žmonių gyvenimo pavyzdžiais.

Produkto kūrimo kelias yra gyvas ir auginantis, tačiau tuo pat metu jis nelengvas, reikalaujantis daug kantrybės ir dar daugiau tikėjimo ne tik savimi, bet ir kitais. Todėl man labai pasisekė dėl galimybės pasiekti kūrėjus ir paprašyti jų pasidalinti savo patirtimi bei įžvalgomis.

Šių žmonių mintys išties vertingos, nes kiekvienas atvejis vis kitoks, o kiekvienas pokalbio sakinys turi potencialą dovanoti tą esminę idėją, kuri gali tapti veiklumo proveržiu kiekvienam iš mūsų.

Kviečiu susipažinti su CozyBlue įkūrėja, verslininke ir unikalių lino drabužių kūrėja Daiva Ambroze.

Kodėl nusprendei sukurti savo verslą ir kaip sekėsi iš pradžių?

Daiva: Ilgainiui man atsirado noras ir poreikis darbą dirbti taip, kaip man atrodo pačiai. Savo ritmu, režimu ir pagal savo vertybes.

Skaityti toliau »

Pasitikėti gyvenimu, būti dėkingu ir mėgautis absoliučiai kiekviena akimirka: verslininkė Diana Šubelko apie savęs pažinimą ir drąsų žengimą į priekį

Antrasis dialogų svečias yra mano bendramintė ir gera draugė Diana Šubelko, sukūrusi sėkmingą lietuvišką įmonę noriunoriunoriu.lt ir savo jėgomis subūrusi pačią šviesiausią komandą, kokią man iki šiol teko matyti. Diana nepaprastai drąsiai ir greitai žengia ne tik verslo, bet ir savęs pažinimo keliu, todėl man didelis džiaugsmas užduoti klausimus ir pasidalinti šio žmogaus atsakymais.

Skaityti toliau »

Režisierius ir keliautojas Olegas Kovrikovas apie ryšį su širdimi ir leidimą sau tiesiog gyventi

Įdomius nuotykius žadanti idėja paklausti šviesių ir kūrybingų žmonių man rūpimų klausimų ir pasidalinti jų atsakymais su Virsmų skaitytojais šovė netikėtai, tačiau užtikrintai.

Šiuo pirmuoju dialogu pradedu naują Virsmų žurnalo skiltį Dialogai, kurioje nepaprasti, tačiau drauge tokie pat kaip ir mes žmonės dalinsis savo kelyje atrastais atsakymais ir pastebėjimais. O būtent pokalbių metu į paviršių iškyla subtilūs, daug metų gludinti atsakymai.

Pirmojo dialogo svečias yra mano bičiulis Olegas Kovrikovas, Lietuvoje žinomas dėl Baltijos Koučingo Centro, teatro pjesių, savo ypatingo molinio namelio ir ne tik.

Skaityti toliau »