Virsmai
Kelionės į gamtos dimensijas

Ačiū tau ir viskam už tai, kas jau yra

Mes esame nepaprastai apdovanoti. Mes gyvename absoliučiame pertekliuje. Mes klestime čia ir dabar...

Bėgant laikui aš vis giliau pasineriu į esamą akimirką ir mokausi vis giliau ją išjausti. Kuo aiškiau žvelgiu į tai, kas yra čia, tuo labiau stebiuosi.

Nepaprastai stebuklinga tai, kas mes esame realybėje, už mentalinių interpretacijų ir 5 pojūčių ribų. Ir mane labai stebina toji begalybė, kurią dar tik einame pažinti. Ką jau kalbėti apie visas žinias, kurios dar tik pasieks mūsų protą, o tai neišvengiamai įvyks.

Visiškai nėra dėl ko nerimauti. Jau vykdoma visa, ką mąstėme ir jautėme. Jau priartėjo viskas, į ką sutelkėme dėmesį. Užtenka toliau mąstyti ir jausti tai, ko norime, ir tiesiog būti. Šią valandą. Nes viskas jau vykdoma. Mes sukurti veikti būtent taip. Tai neįtikėtina, bet tikra.

Šis trumpas pasisveikinimas yra palinkėjimas mums ir toliau būti savimi, ir džiaugtis tuo, kas vyksta aplink. Juk vyksta neįsivaizduojamai daugiau, negu matome, girdime ir pastebime. Nes viso to čia galėtų ir nebūti, tiesa?

Bet yra. Ir nereikia nieko papildomai daryti, kad būtume išbaigti. Todėl linkiu sau ir visiems gyventi džiaugsmo kupiną gyvenimą, svajojant ir pildant norus, praktikuojant mažų ir didelių dalykų matymą, mažų ir didelių dalykų sukūrimą, ir nesibaigiančius dvasinius, mentalinius bei fizinius virsmus.

Ačiū!

Daugiau straipsnių