Virsmai
Kelionės į gamtos dimensijas

Kiekvienas išbandymas daro mus stipresniais

Mūsų gyvenimai banguoja lyg vandenynas. Nuo ramių savaičių ir mėnesių, kai lengva jausti save, žmones ir gamtą. Iki audringų periodų, kai imame abejoti savo laivo tvirtumu. Tačiau net ir tokiomis akimirkomis skriejame visu greičiu pagal iš anksto nustatytą kursą, žvelgdami į kelrodes žvaigždes ir tvirtai savo rankose laikydami suspaustą šturvalą.

Bet kartais mus užklumpa netikėti uraganai, kurie iškelia į paviršių dar nepažintas vidines baimes, nepasitikėjimą savo jėgomis ir netgi abejones kryptimi, kuria pasirinkome keliauti.

Tada užslenka naktis ir joje sunku matyti ne tik aplinką, bet ir save. Besitęsiantis nuovargis išplėšia vairą iš rankų ir visa, ką dar išgali suvokti egzistuojant, tebūna galinga vandenyno stichija bei nebevaldomas minčių ir emocijų vėjas.

Tai akimirkos, kai belieka atsisakyti savęs ir pasitikėti procesu.

Ir tada audra praeina. Ji visada praeina. Tai lyg milžiniško vandenyno, apimančio viską, nuo fotonų iki žvaigždžių, ir dar toliau į abi fraktalinės begalybės puses, gyvybės įrodymas.

Naktis praeina ir ją pakeičia nauja diena. Ir ši nauja diena kokybiškai būna jau kita. Nes kitokie būname mes patys. Atsisakę ankstesnio savęs ir išmokę pasitikėti gyvenimu tarsi žengiame vieną žingsnį į priekį. Tampame ramesni, geresni sau ir kitiems.

Tai naujo laikotarpio pradžia. Ir ši pradžia yra dovana, kurią nešamės tolyn, prisiminę savo tikslą, patikslinę maršrutą, tačiau tuo pat metu labiau vertindami esamą dieną, esamąjį laiką.

Kiekvienas išbandymas daro mus stipresniais.

Daugiau straipsnių