Virsmai
Kelionės į gamtos dimensijas

Mano morfogenezė

Esu dėkingas gyvenimui už galimybes ir dovanas. Už kūną, po rūbais slepiantį daugybę senų randų ir gyvų prisiminimų. Už sąmonę, keliavusią per šviesius ir tamsius, pažįstamus ir nupasakoti neįmanomus pasaulius. Už tai, kad esu čia ilgiau, negu kada nors tikėjausi.

Todėl artėjant dar vienam gimtadieniui ir Vėlinėms aš vis intensyviau ir dažniau kraunuosi kuprinę ir traukiu į savo stichijas pamąstyti, apžvelgti, pajausti, susijungti, padėkoti.

Mano užrašai paskutiniu metu pilni vizijų, idėjų, jų tarpusavio kovų, chaoso ir paleidimo. Dėliojuosi darbus, prioritetus. Nes matau, kad vieni projektai bus tęsiami, o kiti pasirodys: nauji, galbūt kiek netikėti.

Labai džiugina artėjantis naujas muzikos rinkinys, nes patinka jo kuriamas pojūtis. Jeigu aplinkybės bus palankios, jis bus išleistas dar šiais metais.

O tą dieną, dar visai neseniai, gerdamas yerba mate gyvo ir žmonių nelankomo miško vidury, ir jausdamas jo žmogaus kūnu neaprėpiamą energiją, aš siunčiau gerus palinkėjimus šiuose kraštuose, mūsų šalyje gyvenantiems, nes mes esame vienas didelis organizmas, ir mūsų darbas – sąjunga, matymas, taika ir supratimas.

Linkiu ramios likusios savaitės. Dabar tam tinkamas metas.

Muzika: Virsmai – Morfogenezė (naujas kūrinys).

Daugiau straipsnių