Karas Ukrainoje, naujoji Europa

"Viskas pasikeis, niekas neliks taip, kaip buvo"

Šis karas viską pakeitė. Atėmė žmonių gyvybes, gyvenimus. Sugriovė namus, miestus. Nubraukė milijonų žmonių dešimtmečius dėtas pastangas gyventi geriau. Niekas to nebesugrąžins, jokia humanitarinė ir karinė pagalba. Tačiau pagalba padės, pagalba gali pasukti įvykius kita linkme. Ir tikrai pasuks.

Padėti turime kiekvienas. Bent vieną kartą, bent truputį. Kas gali – daugiau.

Daugelis musų turbūt jau spėjo permąstyti ir savo gyvenimą, laikinumą, vertybių svarbą, užsiėmimų prasmę. Daug apie tai mąsčiau ir aš.

Karas Europoje mus skatina pradėti gyventi truputį kitaip. Nes gali nutikti, kad greitai visa tai nesibaigs. Ir man jau atėjo laikas virsmams. Imuosi naujų darbų, susijusių su asmenine ir tautos tapatybe, žinija ir gamta. Sekite projekto naujienas.


🇺🇦 SĄRAŠAS — Kaip prisidėti ir ką skaityti 🇺🇦

Čia paskelbsiu nuolat atnaujinamą ir gerinamą sąrašą paramos Ukrainai organizacijų, patikimų naujienų šaltinių, kitų resursų. Jeigu rasite netikslumų arba netiesos, arba turėsite papildomos informacijos, kuria verta papildyti sąrašą, prašau parašyti man. Sąrašas bus pildomas ir atnaujinamas.

Nors daugelis mūsų įvykius Europoje atidžiai sekė jau nuo lapkričio pradžios, laikas nuo vasario 24 d. skirtas ne tik stebėti, bet ir padėti. Padėti Ukrainai galima ir pinigais, o net ir keli eurai, kai aukoja daugiau žmonių, kažkam gali pakeisti pasaulį. Ukrainoje jau trūksta kuro, maisto, vaistų, daugybės įvairių priemonių sužeistiesiems ir kovojantiems. Pervesti užtruks minutę! 💸 Tačiau yra ir kitų būdų.

Parama pinigais / daiktais / apgyvendinimu

Kur sekti naujienas

Taip pat skaityti (ir dalintis)

Kaip dar prisidėti

Rusijos propagandininkai vykdo informacinį karą socialiniuose tinkluose ir interneto portaluose. Dalis Rusijos visuomenės nežino, kas iš tiesų vyksta, jai transliuojamas propagandinis naratyvas. Būtina padėti uždaryti tokias paskyras naudojant “Report” ir panašias socialinių tinklų funkcijas, kur įmanoma.

Aptikus portalą ar socialinio tinklo paskyrą su dezinformacija: https://www.esaugumas.lt/articles/kaip-pranesti-socialiniams-tinklams-apie-netinkama-turini

AČIŪ visiems, kurie neabejingi!

💛💚♥️🤝💙💛

Bus daugiau.