Virsmai
Pradžia Straipsniai Žinynas Video Muzika Grafika Apie
Virsmai Gamtos pažinimo studija

Nebylusis žinojimas

Į jūsų rankas atiduodu naują muzikos rinkinį vardu "Nebylusis žinojimas".

Jis buvo įkvėptas labai ypatingos, gražios ir amžinai vis dar tik pradėtos pažinti Lietuvos gamtos, kuri bent jau man yra transcendentiška, daugiasluoksnė, ne vien plika akimi žiūrima ir matoma, ir kartais matematiškai fraktališka.

Šio albumo muzika gal kiek neįprasta. Ji neturi pradžios ir pabaigos. Ji neturi iš anksto apgalvotų melodijų. Kiekviena jos sekundė unikali ir niekur nepasikartojanti. Ši muzika organiška, tekanti, žaidžianti. Ji tarsi groja pati save. Ir ji gali tai daryti be pabaigos, tačiau muzikos įrašai turi turėti kažkokią laiko ribą, todėl kiekvienas albumo kūrinys buvo apribotas iki 8-10 minučių.

Šios muzikos mechanizmams atrasti, suprogramuoti ir įrašyti prireikė daugiau negu 2 metų. Tačiau tai buvo nepaprastas procesas, dovanojęs daugybę nuotykių gamtoje, programavimo dienų ir naktų, šimtų eksperimentų su įvairiais fiziniais ir kompiuteriniais muzikos instrumentais.

Esu labai dėkingas Tau ir visiems mano skaitytojams bei klausytojams už metų metus lydintį palaikymą ir draugystę. Ačiū, kad esate, ir tikiuosi, kad bent kažkam bent kažkuris kūrinys bus artimas, gyvas, žaidžiantis.

Nemokamai albumą galima parsisiųsti (arba paremti norima suma) iš Bandcamp.